Poradíme vám s vhodnou formou financování, prověříme možnost čerpání dotací, zpracujeme projektovou dokumentaci, zajistíme stavební povolení a dotčené úřady a zorganizujeme výběrové řízení na dodavatele stavby, kterého při realizaci ohlídáme jako technický dozor stavebníka. Při své práci klademe důraz na vysokou kvalitu, dodržování rozpočtu a termínů.

O společnosti Profesionálové

Alena Zahradníková, předseda představenstva

Společnost Profesionálové, a.s. vznikla v roce 2010 spojením odborníků a specializovaných firem, ve svých oborech činnosti, pod jednou značkou a s příznačným názvem. Specializuje se především na stavební záměry a nákup nových výrobních technologií a svým klientům poskytuje ucelenou škálu služeb, odborných znalostí a zkušeností profesionálů, s cílem provést klienta od nápadu, přes fázi příprav až k úspěšné realizaci jeho záměru.

Přínos společnosti spočívá především v aktivní správě investičních záměrů klienta a ve vyhledávání aktuálních či plánovaných dotačních výzev, se snahou záměr finančně podpořit. Následně pak pro své klienty zajišťujeme kompletní administraci žádosti o dotaci, zpracování vhodné projektové dokumentace, organizaci výběrového řízení, pomoc s dotační administrativou a výkon technického dozoru stavebníka v průběhu samotné realizace projektu.

Můžete od nás očekávat, přátelskou a vstřícnou komunikaci, která bude provázet naši snahu hledat řešení a vyhovět tak vaším požadavkům.

Alena Zahradníková, předseda představenstva

Jan Jaroš, člen představenstva

Díky našim službám zůstávají našim klientům peníze v jejich kasičkách. Ať už je ušetřili díky pečlivé přípravě projekčních prací, či díky výběrovému řízení na dodavatele stavebních prací, nebo při výkonu technického dozoru v průběhu realizace samotné výstavby. Nejvíce ovšem naši klienti vždy ocení, když jim do jejich rozpočtu na jejich stavební záměr přispějeme finanční injekci v podobě zajištěné dotace, ať už z národních či evropských zdrojů. Ve výsledku tak naši klienti, díky nám, získali finanční benefity, již v řádech stovek miliónů korun.

Jan Jaroš, člen představenstva

Libor Špatenka, technický ředitel

Za dobu své působnosti se můžeme pochlubit celou řadou kladných referencí, ať už na dílčí poskytované služby, či na komplexně vedené projekty realizované od samotného nápadu. Jsme pyšní na opakovanou a prohlubující se spolupráci s představiteli jednotlivých měst či obcí, ale i na obsáhlé portfolio podnikatelských subjektů, kterým pomáháme dále rozvíjet jejich podnikání.

Libor Špatenka, výrobní ředitel

Pavla Mrázková, projektová manažerka

Jsme na počátku nového dotačního období a rozhodně bude co rozdělovat. Získaná dotace umí udělat velkou radost, ale zároveň přidělat mnoho vrásek. Je třeba si uvědomit, že evropská byrokracie a následné důsledné kontroly jejího efektivního využití, mohou bez zodpovědně řízeného projektu a pečlivé přípravy vést i k její ztrátě. Právě v tomto ohledu jsou nenahraditelné zkušenosti, důslednost a schopnost předcházet problémům.

Pavla Mrázková, projektová manažerka

nahoru nahoru
Reference 

Kontaktujte nás


Kolik je 3+2
* Povinná pole.

Profesionálové a.s.
Haškova 1714/3, Hradec Králové, 500 02
IČ: 28806123, DIČ: CZ28806123

Copyright © 2010-2021, Profesionálové a.s., všechna práva vyhrazena.